Активний відпочинок

Бадминтон

Бадминтон

Бадмінтон

 

 

 

 

 

 

Рыбалка

РыбалкаЗапрошуємо Вас на рибалку і бажаємо вдалого, а головне - багатого улову!

Природа Карпат заворожує своєю красою. Величні гори, яскрава зелень, швидкі струмки з морозно-холодною водою, від якої ломить зуби - Карпатами неможливо намилуватися. Вирвавшись з метушливого, повного смогу, міста в це чудове місце, хочеться, якомога більше перебувати на природі, і дихати «смачним» повітрям гір ....

Чудова можливість повного єднання з природою Карпат - риболовля. Спіймати вертлявого карася або солідного коропа, завжди приємно. Але головна мета риболовлі в Карпатах зовсім не меркантильна. Важливо під час цього заняття повністю розслабиться, абстрагуватися від турбот і проблем, ввібрати в свою душу цілющу силу навколишньої природи.

Риболовля в Карпатах має ряд переваг. Її особливість у тому, що в цьому місці люди перебувають на відпочинку в санаторіях або готелях. Водойми, як правило, знаходяться поруч. Тому не потрібно вставати спозаранку, збирати снасті й наживку, кудись далеко їхати. Всі поруч, спорядження приготовлено, з побажанням «хорошого клювання», можна відправитися рибалити в який завгодно час, була б охота.

Футбол

ФутболФутбол

 

 

 

 

 

 

Екскурсії

ЭкскурсииКрім надзвичайної краси природи, Карпати можуть запропонувати гостям знайомство з унікальними пам'ятками історії та культури. Закарпаття - край старовинних замків, самобутньої народної культури, а також виноробства. Дізнатися глибше цей регіон і його жителів допоможуть захоплюючі екскурсійні тури, відправною точкою яких є місто Ужгород.

Найпопулярніші туристичні напрямки по Закарпаттю:

 

 

 

Детальніше: Екскурсії

Наші контакти:

Адрес:  вул. Партизанська

       м. Перечин

       Закарпатська обл.

       89200

       Україна      

Телефон: +38 (097) 23-8888-1      

Мобильный: +38 (03145) 230-99

 

 

facebook        https://vk.com/club102826940