Доступний відпочинок в Карпатах: недорого і комфортно

ВІДПОЧИНОК

 

Відпочинок в Закарпатті - це відмінний вибір для людей, по-справжньому цінують незайману і величну красу природи. Дійсно, що може бути краще краси змішаних лісів, вільно розкинулися по відрогам Карпат. Влітку ці ліси ваблять освіжаючої покровом, восени радують погляди різнобарвним цвітінням  і буйством фарб.

Кришталеві потоки гірських річок насичують вологою найчистіше в Україні повітря. До речі, чи знаєте ви, що гірські потоки сприяють довголіттю і збереженню молодості, так як насичують повітря негативно зарядженими іонами кисню, виключно корисними для здоров'я людини.

Самим природним чином близько гірського струмка «Поточок», що протікає по території бази «Бабаєво», відновлюються сили, а організм отримує заряд енергії від насичення крові аеронів. Так що, якщо ви шукаєте, де відпочити в Закарпатті недорого, але з великою користю для здоров'я, то краще бази відпочинку «Бабаєво» просто не знайти.


Доступний відпочинок в Карпатах: недорого і комфортно

Не секрет, що модний зараз відпочинок за кордоном, далеко не завжди буває приємний і доступний. Переліт на літаку, оформлення закордонного паспорта та візи, перетин кордонів і митні огляди. Все це ускладнює і, що головне, робить відпочинок дорожче. Так, до того ж, мовний бар'єр подолати не кожному відпочиваючому по силам.

Відпочинок в горах на території України позбавлений всіх цих недоліків. У будь-яких готелях Закарпаття вас зрозуміють, якщо ви будете говорити рідною українською або російською мовами. І ніякого мовного бар'єру!

До речі, періоду акліматизації і зміни часових поясів теж не буде. Навіщо перевантажувати свій організм додатковими складнощами, коли на батьківщині є настільки прекрасний і незайманий куточок природи, здатний подарувати вам незабутнє відчуття єднання з красою Карпат.

Для тих, хто бажає насолоджуватися природою довше - наш готельний комплекс «Бабаєво» завжди готовий Вас прийняти.


Національні страви, як частина програми «туристичної релаксації»

Вчені зовсім не випадково наполягають на користь місцевої, а не привізною їжі. Тільки продукти, вирощені в безпосередній близькості від місця проживання, засвоюються організмом людини найбільш повно, оздоровлюючи і зміцнюючи його.

Найсвіжіша місцева бринза, тремтяча форель, особисто зібрані грибочки і ягідні десерти - ці дари Закарпаття в «Бабаєво» здадуться вам набагато смачніше, ніж багаторазово заморожені і розморожені делікатеси, привезені з-за семи морів.

У будь-який час року (на базі відпочинку «Бабаєво») в готельному комплексі ви зможете відпочити, гармонійно поєднуючи насолоду від споглядання краси навколишнього світу і активного діяльного відпочинку в горах Закарпаття.

Будь-який час року прекрасно:

Літо в Карпатах – рай для тих, хто мріє відпочити від шуму мегаполісів і мирської суєти, подихати чистим гірським повітрям;

Осінь в Карпатах  - прекрасний час для прогулянок в горах, збирання грибів;

Новий рік в Карпатах і Різдво – це гарантований заряд позитивних емоцій та незабутніх вражень на цілий рік.


Відпочинок на природі   Активний відпочинок  
Перегляди: 2595

Наші контакти:

Адрес:  вул. Партизанська

       м. Перечин

       Закарпатська обл.

       89200

       Україна      

Телефон: +38 (097) 23-8888-1      

Мобильный: +38 (03145) 230-99

 

 

facebook        https://vk.com/club102826940